Not known Facts About news

*روگان جوش: گوشت بره با خامه و فلفل چیلی همراه با ادویه‌هایی مثل هل، زیره سبز، زردچوبه و گرم ماسالا که با نان یا برنج سرو می‌شود.

برخی از خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا که هندی هستند عبارتند از:

لا اقل اگر در اون مقاله نبوده شما بصورت جداگانه مقاله منتشر کنید برای شناساندن یکی از وسوسه برانگیزترین دلایل گردشگری در ایران.

تقاضای دو سال و نیم حبس برای رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل بوسه ناخواسته

کارکنان نهادهای اتحادیه اروپا در حمایت از فلسطین و برای برقراری صلح در غزه، راهپیمایی را انجام دادند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵

حمله رژیم صهیونیستی به رفح با تمام مخالفت‌ها و خطرات علیه غیرنظامیان انجام شد. حمله ای که هیچ توجیه نظامی، عقلانی و میدانی برای صهیونیست ها با توجه به تجربه غزه و خان یونس ندارد و تنها سیراب کننده خوی وحشی گری و خونریزی صهیونیست ها و نتانیاهو است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۳

مشاور هنیه: حماس تنها درباره توافق مورد قبول خود بحث می‌کند

*مرغ کره‌ای یا باتر چیکن: همان‌طور که از نام این غذا پیداست ترکیب مرغ مزه‌دار شده با ادویه‌جات مختلف، کره، سیر و زنجبیل و پوره گوجه فرنگی است که به صورت گریل، سرخ شده یا تنوری طبخ می‌شود.

ایران تنها به «یک‌پنجم» هدف‌گذاری رشد تولید برق در سال ۱۴۰۲ رسید

*گوشت گوساله و قارچ: یک غذای زمستانی با گوشت تکه شده گوساله، قارچ، پیاز و اینجا کلیک کنید سس مخصوص. این غذا معمولا با برنج یا نودل سرو می‌شود.

گزارشگران بدون مرز گفته که با این بازداشت، شمار روزنامه‌نگاران زندانی روس از زمان آغاز جنگ مسکو علیه اوکراین در پنجم اسفند سال ۱۴۰۰، به ۴۰ نفر می‌رسد.

مقام‌های روسیه روز دوشنبه نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار، را بازداشت کردند

آشپزی استرالیایی و غذا معروف آن؛ ساندویچ همبرگر با آناناس

در همین حال، یک گروه به نام «طلائع التحریر٬ الشهید محمد صلاح» با انتشار پیامی در شبکه تلگرام مسئولیت این قتل را بر عهده گرفته است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Facts About news”

Leave a Reply

Gravatar